| ღβأβأ a întrebat:

Heyy TPU!
Este in Suceava vreun specialist pentru curățat tablete sau telefoane? Adica sa ii puna o folie noua, fara defecte de exemplu bule de aer?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Cauti prin oras service gsm, normal oricine lucreaza intr-un service gsm trebuie sa stie sa puna folii, sa curete telefonul/tableta de praf etc... Doar te plimbi prin oras si cand ai vazut service gsm ai intrat acolo intrebi de ce ai nevoie si-ti raspunde, normal o folie normala pentru un telefon ar costa undeva la 10 lei cu tot cu montat undeva la 20 de lei, daca ai iphone atunci te poti astepta si la 50 laughing)