| GeoGeo6566 a întrebat:

Ce jocuri as putea juca pe urm config: ip4 2.4 ghz, 160gb hdd, 128 mb 3d pv, 2 gb ram

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Gta 3, vice city, san andreas
NFS Underground 2, most wanted, carbon
Far cry 1
F.E.A.R
Call of duty 1, 2
The sims 1, 2, 3, 4 [nu sunt sigur daca-ti va merge prea bine 4 dar mie mi-a mers ok pe la minim-mediu pe 1.3 amd dual, 256 mb video, 2 RAM si win7]
Euro truck simulator
Flatout 2
World of tanks
War thunder [astea 2 s-ar putea sa-ti mearga pe lowest! S-ar putea! wot si wt]
Race 07
TOCA race driver 3
Octodad

6 răspunsuri:
| GeoGeo6566 explică:

Multumesc o sa le incerc pe toate!

| RB26DETT a răspuns (pentru GeoGeo6566):

Cu placere! https://www.youtube.com/watch?v=DDJdyiC4XU0 aici mai ai cateva, mai cauta pe youtube games for 128 mb video card
Ce-ti mai recomand! spin tires, farming simulator[cauta o versiune mai veche 2010 sau vezi ce gasesti] john deere drive green, daca-mi mai aduc aminte iti mai spun, si eu am avut un calculator mai slabut dar l-am folosit la maxim, am jucat foarte foarte multe jocuri pe el :P normal iti merg toate jocurile pana in 2005!

| GeoGeo6566 explică (pentru RB26DETT):

WOF parca mergea pe o placa de minim 256, merge pe 128?

| RB26DETT a răspuns (pentru GeoGeo6566):

Am jucat jocuri ce-mi cereau placa video de 128 mb pe un celeron vechi cu placa video integrata setata pe 10 mb deci ar trebui sa-ti mearga pe lowwinking De multe ori procesorul conteaza mai mult decat placa video! beamNG drive imi mergea cu Intel hd graphics [pe laptopul actual] setat pe 50 mb parca pe la medium imi mergea pe la 20 fps, cum am schimbat sa ruleze cu nVIDIA 840 m 2 Gb mi-a crescut fps-ul cu 10 adica acum am 30 fps!

| GeoGeo6566 explică (pentru RB26DETT):

Mersi de raspuns wof o sa joc, dar merge si l4d 1, asa am vazut in videoclipul pe care mi l-ai dat

| RB26DETT a răspuns (pentru GeoGeo6566):

Pe la minim ar trebui sa-ti mearga! Mai cauta games for 128 mb video cards! trebuie sa gasesti acolo ceva ce sa-ti placawinking incearca si cod 2! ar trebui sa-ti mearga binisor minim-mediu