| romedal a întrebat:

Ce laptop imi recomandati?
sunt elev( liceu) si am nevoie de un notebook... mai usor si performant.( mobilitate)

Răspuns Câştigător
| Rock10 a răspuns:

Ca marca iti recomand Dell sau Sony! Dell sunt putin mai ieftine decat Sony dar la o calitate foarte apropiata. Sa fii atent in special la ce procesor, placa video si memorie Ram iti alegi! Totul depinde de cat de mult esti dispus sa platesti! Parerea mea e ca un laptop bun (care sa nu fie "depasit" in 3-4 ani) o sa te coste intre 2400-3000 lei.
Succes

4 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Lenovo...sau incearca o tableta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu am laptop din 2009, ACER si sunt foarte multumita de el.
Nu mi-a facut probleme, merge foarte bine.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| pastru009 a răspuns:

Daca iti permiti acest notebook este bine: http://www.domo.ro/......7B4G50Mass
Iti doresc noroc, daca nu iti place cel pe care si l-a cumparat fratele meu.Este destul de bun, dupa parerea lui.