| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati? vreau sa imi iau unul bun cu camera dar nu foarte scump, sa aiba o memorie medie, cat sa imi incapa cateva jocuri si niste poze pe acolo, si o camera buna, nu conteaza firma, dar sa fie pana in 3000

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Jocurile stau pe hard disk, nu in memorie!

| Tentacle111 a răspuns:

Ce jocuri mai exact?
Pentru maxim 3000, asta e cel mai bun : http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/
, daca vrei mai ieftin, dar cu procesor mai slabut si poti adauga si windows 8.1(cu licenta): http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/
1 TB ( 1000 GB ) au ambele si e destul, dar primul are un procesor foarte foarte bun ~ cea mai buna alegere si te incadrezi si in buget.Bafta!

| ion1731 a răspuns (pentru Tentacle111):

Bune Asus-uri sunt in seria x dar socot ca mai bune sunt in seria N si anume Asus n550jk- socot ca-i mai buna alegere.

| Tentacle111 a răspuns (pentru ion1731):

Da,stiu.Unde ai gasit model cu n? Nu sunt mai scumpe?

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Apple Macbook...sa zicem 2012 sau 2013! Au cel mai stabil sistem pentru jocuri, care trebuie din pacate cumparate de pe steam...dar crede-ma ca merita din plin!