| Andr33yy a întrebat:

Ce material retine cel mai bine apa din aerul unei camere?

Răspuns Câştigător
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Sarurile retin cel mai bine apa cumpara un dejumidificator si vezi ca vei gasi o sare ianuntru nu cea de bucatarie daca vrei sa vezi ia putina sare pune pe langa geam sau unde se face condens si vei cedea ca in 30 min op orqa nu o sa mai fie sare ci saramura

3 răspunsuri:
| Andr33yy explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Sti de unde pot face rost de dezumidificator electric la un pret destul de bun. nu conteaza daca e micut

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru Andr33yy):

Usor cauta pe net la dedeman acolo sigur gasesti

| Andr33yy explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Maine. ca e inchis pana la 8 site-ul cu black friday-ul asta