| StayChill a întrebat:

Ce mp4 este acesta? file:///C:/Users/Florentza/Desktop/Untitled.png
Urgent! Funda si toate cele!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a mintit ca putem sa-ti accesam fisierele din calculator printr-un link?

Răspuns utilizator avertizat
| StayChill explică (pentru anonim_4396):

Mi-a spus un prieten (care trebuie... pus la respect). Totusi, cum pot face sa arat imaginea aceea?

| TheTimeKiller a răspuns:

Imaginea de la profilul tau(daca la asta te refereai) este un iPod classic. Nu ma prea pricep la MP4-uri, MP-3 uri(probabil pentru ca sunt foarte multe pe piata) dar uite unde am gasit modelul http://support.apple.com/kb/ht1353. iPod-ul nu este foarte scump.

| StayChill explică (pentru TheTimeKiller):

Site-ul nu merge. Poti sa imi trimiti site-ul din nou sau sa imi trimiti altul?

| TheTimeKiller a răspuns (pentru StayChill):

Cauta pe google iPod classic eMAG si il gasestiwinking. E destul de scump acest model pentru ca e destul de bun si are mult spatiu(100+gb) dar poti sa-l cumperi si dupa okazii sau tocmai, mercador etc.

| StayChill explică (pentru TheTimeKiller):

Nu este iPod. Butoanele sunt cu totul altfel.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru StayChill):

Ba da iPod este probabil alta generatie happy. Sunt 100% sigur ca e iPod cauta pe google iPod generations.

| StayChill explică (pentru TheTimeKiller):

Aici sunt poze cu meniul si butoanele in comparatie cu cele de la iPod (sper ca le poti vedea):
file:///I:/Images/Fotografie-0087.jpg
file:///I:/Images/Fotografie-0090.jpg
Stiu ca sunt cam neclare, dar lumina este tare aiurea in camera mea.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru StayChill):

Iar nu sti sa pui poze? Adauga id-ul arsenemihai13 in lista de messenger sau daca ai cont de skype...iti spun si cum sa pui poze si imi arati si pozele*

| StayChill explică:

Dap... Cred ca trebuie sa dai copy+paste pentru a vedea imaginea...