| MyKkeyy a întrebat:

cum sa fac sa imi apara cu albastru acolo unde selectez? intrati pe link sa va dati seama despre ce vorbesc file:///C:/Users/Michael/Desktop/Untitled.png

3 răspunsuri:
| IL03ELO a răspuns:

Ala nu e link.

| K0sti a răspuns:

Care link? Ala e link?

| William a răspuns:

Ca sa faci poza apasa pe Print screen (este in partea dreapta a tastaturii deasupra de Insert, in zina cu sagetile). Dupa aia intri in paint si tii apasat Ctrl si apesi V, dupa care salvezi poza. Intri http://postimage.org/ si incarci print screen-ul iar apoi postezi link-ul aici. Funda?