| winer98 a întrebat:

Ce parere aveti de windows phone? Mai bun decat android?

Răspuns Câştigător
| mytyk a răspuns:

Pai depinde care iti place, am umblat pe windows phone si mi se pare un pic cam complicat. In primul rand se termina bateria destul de repede chiar si cu wifi scos si activat modul econimisire baterie bateria pleaca repede. Pe cand androidul mi se pare simplu si usor de folosit nu mananca multa baterie il poate folosi orice fara a se incurca are functii destul de versatile si foarte multe avand posibilitate de a descarca. Eu as alege android acum depinde si de placerea ta. FUNDA?

| winer98 explică (pentru mytyk):

Eu as vrea sa spun ca la windows phone meniul e urat cu niste patrate si dupa aia toate aplicatiile cu setari cu tot amestecate

2 răspunsuri:
| XYZsnick a răspuns:

Depinde daca este un windows phone 6.0, 6.5...e tragic.dar daca este ceva peste 7.5 sau 8.0 este mai bun decat un android