| alexkyru a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta tastatura http://www.mediadot.ro/tastaturi/tastatura-genius-slimst ar-220-black
Merge si pe win 7? Cum se comporta? MS

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer esti cam patetic!

| alexkyru explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexkyru):

Intrebarea ta nu prea are sens, e o tastatura normala, se va comporta ok cu orice sistem de operare, imagineaza-ti ca, cumpararea unei tastaturi e ca si cum ai cumpara paine, si cand cumperi paine nu te intrebi daca felia iti va incape toata in gura odata sau va trebui sa musti de mai multe ori din ea, sau daca se mesteca usor s.a.m.d.