| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest calculator si daca carcasa poate sustine un procesor AMD: http://www.emag.ro/......DHVTZBBBM/

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uat da fac? Nu inteleg de spui tu. Scrie si tu sa intelegem ce prostii vrei sa faci.

| Iordan_Cristi_1996 explică (pentru sltlp):

Ba mai intai invata engleza apoi raspunde ca se spune WHAT THE FUCK

| KodrutZ a răspuns:

Huh? CARCASA? Carcasa sustine ce vrei tu, doar ca placa de baza nu... calculatorul se vrea sistem de gaming pentru idioti. Mai pui 2-300 RON si iti faci din componente unul mai puternic si mai ales cu componente decente cap-coada.

| Iordan_Cristi_1996 explică (pentru KodrutZ):

Vruiam sa spun daca as putea sa pun un processor AMD si ce miar recomanda sa inbunatatesc prima uara

| KodrutZ a răspuns (pentru Iordan_Cristi_1996):

No, stai catinel. Ai 18 ani, sa inteleg? In fine, hai sa trecem peste analfabetism si sa o luam pe rind:
0. Ai cumparat cumva bazaconia asta?
1. Daca raspunsul e nu, zi citi bani ai pentru calculator si daca pastrezi monitor si alte componente, ca sa stim ce sa iti recomandam.
Uite o chestie mai de buget la care poti sa overclockezi procul si sari binisor peste un G3220, de video nici nu mai vorbim - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/956820/