| SaseUnuNoua a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop? Se merita achizitionat? http://www.flanco.ro/......e-dos.html
Si daca da, ii mai pot pune 4 GB?

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

E ok. Din câte văd, are doar un slot pentru RAM. Adică dacă vrei 8 GB trebuie o plăcuţă de 8 şi înlocuită cea veche. Nu poţi face 4 cu 4.

| Jipa95 a răspuns:

Sper ca esti constient de faptul cat dai pe acest laptop ti-ai putea face un sistem desktop de 3x mai performant in sesiuni de gaming.
Laptop-ul nu prea isi merita banii, daca nu esti un gamer ''navetist'' ti-as recomanda desktop. Cat despre memoria ram sa stii ca nu are decat un slot. Asa ca trebuie sa cumperi un modul de 8gb daca vrei ceva mai mult.

| SaseUnuNoua explică (pentru Jipa95):

Man, toata lumea imi zice asta, sunt un,, gamer navetist'' cum ai spus tu, de asta vreau laptop