| Whoa a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Allview? merita sa cumperi de la ei?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am un telefon de la ei. Este excelent. Il foloseste sotia. Pe mine m-a pus dracu' sa iau un Microsoft Lumia 535.

| KodrutZ a răspuns:

Chinezarii rebranduite, depinde daca ai grija de telefoane/tablete si ce pretentii ai. Pot sa te tina si 3-4 ani fara probleme, cum pot crapa dupa o saptamana.

| untu a răspuns:

Iti recomand pentru smartphone Samsung Galaxy S5 sau S6 cu sau fara EDGE! Este o firma foarte buna si demna de incredere pentru smartphone si tablete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca pui intrebarea asta pentru ca, am telefon Allview si e o porcarie chinezeasca, toti care au s-au plans de ele, NU cumpara.

| allly97 a răspuns:

3 cuvinte Ieftine "multa tehnologie" calitate putina. Au ele super piese in ele dar calitatea nu este prea mare. Vrei ceva de calitate care chiar se simte alege HTC SAMSUNG IPHONE daca nu iti permiti modelele astea care sunt destul de scumpe iti poti lua oricand un Allview iti vor merge multe jocuri fac pozele decent dar nu se compara cu Iphone Htc Samsung cum spuneam si mai sus dar sunt tot niste telefoane bune. Vrei ca muzica sa se auda bine alege Iphone sau HTC cu Beats nu castile ma refer ca telefonul sa aiba beats eu am HTC Windows Phone 8x muzica de aude superb pozele eu spun ca le face mai bine ca multe Iphone-uri si Samsung uri pe care le-am testat, camera spate de 8 mp am testat-o cu un Allview cu 13 mp si tot era putin de tot peste la calitate are 2.1 mp pe fata si costa pe undeva la 1.000 lei si primesti si calitate nu doar piese singurul lucru care multa lume spune este ca ar fi urat/naspa pe windows dar eu m-am obișnuit este foarte ok este organizat gen iphone nu prea poti lua virusi neavand foldere deci e un telefon bun nu stiu sper ca te-am ajutat cat de cat