| Marijuanaro a întrebat:

Voi ce parere aveti? Merita sa cumperi un trening de firma?

9 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Nu. pentru ca e scump si e naspa

| AnaisC a răspuns:

Hello:
Da, daca esti o pitzi care isi tine catelul sub brat ca geanta si ai in cap doar aere, mult prea multe. Daca esti un om rational si cu capul pe umeri, normal ca nu. E doar o toala chiar crezi ca conteaza cu ce esti imbracat?

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu de obicei imi iau trening "Playboy"... Mie imi place foarte mult si e mult mai bun decat celelalte.

| Monica a răspuns:

Nu firma conteaza!
Conteaza sa-ti placa tie, sa-ti placa cum iti sta cu treningul respectiv happy

| CactusFlower a răspuns:

Eu zic ca se merita, dar sa fie firma respectiva nu varianta copiata.Ca sunt destule produse "de firma", dar nu sunt de firma.Asa ca ai grija ce cumperi.Parerea mea este ca astea tin mai mult timp, si in cazul meu, toate si-au meritat banii.De exemplu, am un trening cumparat de vreo 6-7 ani de la Nike, care acum nu mai imi este bun mie, si il poarta sor-mea, dar este ca si nou.Si mai am si eu un trening al meu care il am de 3 ani, este de la Nike si ala, si este in perfecta stare de functionaretonguehee hee
Sper ca ti-am fost de folos.Numai bine!

| Alexandru a răspuns:

In primul rand, gusturile tale trebuie sa primeze, nu impresiile si opiniile celorlalti. In al doilea rand, daca bugetul iti permite, pe deasupra sa achizitionezi un astfel de trening, atunci se merita...

| ZeldaSay a răspuns:

Mormal ca merita... ce sa imi iau unu la 50 lei.pff nasol. fara calitate fara nimica mai bine unu la 300 lei nike.sau adidas.sau leeCoper sau crown.altele.mereu in pas cu modawinking. mai ceva ca o vedeta

| alinutza4a a răspuns:

Nu.decat daca ai foarte multi bani si atunci nu-ti pasa pe ce dai banii :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca tine mai mult timp. daca iti iei unul care nu e de firma nu tine decat f putin. dar daca iei unu de firma te tine mult