| GhostRider02 a întrebat:

Ce parere aveti despre firmele de tablete Vonino,Lenovo,Archos, Serioux, Sunt ceva de ele? Care credeti ca din cele 4 e mai buna? la cum functioneaza, navigheaza etc? cat de rezistente sunt? daca se strica des? Daca se blocheaza? etc.Multumescc anticipat!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cea mai buna nu stiu care este, dar cea mai slaba este serioux.

| Dante30 a răspuns:

Lenovo e un producator "relativ renumit" si pentru mine unul dubios la inceput, insa cu ocazia cumpararii unei tablete pentru un prieten si un laptop pentru un altul, pot spune ca din cele 4 e singura firma de renume ce are produse de calitate, vezi ce oferte mai sunt actualmente pe piata, recent am cumparat pentru un prieten cu un buget de pana in 350 lei o table cu quad de 1.2 si parca 1 gb ram, si se misca impecabil, problema e doar ca e o idee mai mica.

| GhostRider02 explică:

Dar de Allview?

| dikaaa a răspuns:

Serioux produce tableta? In afara de Lenovo nu am auzit de celelalte.La ce vrei tu cumparati un tab 4 (Samsung)

| GhostRider02 explică (pentru dikaaa):

Da produce tongue Si nu o sa iau Tab 4 pentru ca eu nu am spart tab 4 tongue ci o tableta de 300 ron