| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Laptopul Toshiba Satellite Radius L10W-B-101 cu procesor Intel® Celeron® Dual Core™ N2840 2.16GHz, 11.6", 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Microsoft Windows 8.1

imi trebuie doar pentru filme si poze

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

E cam mic ecranul pentru filme si poze...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super,nu numai pentru poze si filme. Este leit al meu si vreau sa iti spun ca bine ingrijit mi-a mers doi ani fara sa reinstalez win. Vreau sa iti dau un sfat: Daca ai windows 8.1 licentiat, fa trei dvd-uri de 4, 7Giga cu programul recovery disc. Ce face acest program? iti face o copie de siguranta iar cand ai probleme si trebuie sa reinstalezi windowsul, bagi aceste dvd-uri unul cate unul.In asa fel nu pierzi licenta windowsului. Faci acum un update, daca vrei si apoi cauti in laptop programul Recovery Media Creator. E simplu, next, next si cand va trebui sa bagi urmatorul dvd, te anunta si dai next sau continue dupa ce ai schimbat dvd-urile.

| veselie a răspuns:

E bun