| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre Motorola Motosmart? Este mai bun decat un Samsung galaxy gio, mini 2?

3 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Nu iti recomand sa iti iei telefonul deoarece are o prietene de mamei si i se blocheaza foarte des. A zis ca o sa-l dea inapoi.

| corbeaioanagabriela a răspuns:

Eu am avut Motorola, si mergea foarte greu, nu poti sa faci poze multe, ma rog. Avantajul era ca auzeai mai bine la convorbiri telefonice.Samsung galaxy gio, mini 2 este mai rapid, mai utilizabil mereu.Motorola mie mi s-a stricat intr-un an.Ia-ti ceva mai rezistibil.

| teodorteoteo a răspuns:

E mai bun mini 2