| AlxGoliatH a întrebat:

Samsung galaxy mini 2, Motorola motosmart,LG optimus hub,pe care il alegeti si de ce,

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Eu iti recomand LG Optimus Hub.
In primul rand pentru ca are OS Android Gingerbread, rezolutie ecran mai mare ca restul. Se poate face update oricum de la gingerbread la ICS. Bateria tine destul de mult dar cu conditia sa schimbi banda de pe 3G pe 2G. Ai aplicatiile free de la Android, ecran Gorilla Glass care se sparge greu si nu se zgarie nici cu cheia de la masina. In rest stii tu: wifi b/g/n, camera video 5mp buna, card memorie inclus. Eu as merge pe Hub. Bafta, pana la urma e alegerea ta.

| MihaelaStyles a răspuns:

Galaxy

| Maruuuca a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 pentru ca am si eu si merge bine+ retu nu is asa bune.

| JustMeLiviu a răspuns:

Samsung galaxy mini 2. Pentru ca merge bine. dar daca este solicitat prea mult o sa mearga ca naiba. dar restul merg ca naiba de fiecare data. Funda?happy

| Bordas_Denis_1990 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 eu as alege deoarace are mai multe avantaje.

| avon066 a răspuns:

Samsunghappy