Ce parere aveti despre noile extensii ale butonului de Like de pe Facebook?

20 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Like si Dislike. Atat.
De ce tot ocolesc Dislike-ul asta, nu am idee.

| Kampion a răspuns (pentru ksuper31):

Vrei sa auzi pe la stiri ca o fata s-a sinucis pentru ca avea foarte multe dislike-uri si mult hate?

| Adry05 a răspuns:

Nu-mi plac deloc, era mai frumos si simplu inainte, iti placea dadeai like nu-ti placea nu dadeai. In plus, n-are nicio logica cand dai pe cel cu furie sa se dea like postarii. Furia e gen nu-mi place si butonul de like? Ce legatura au?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
E bine si asa...nu sunt pretentioasa si ma adaptezhee hee
Totusi, era primit si o functie dislikewinking
O seara buna happy

| wolder a răspuns:

Trebuia buton de like si dislike, atatea likeuri, atatea dislikeuri. daca dai furie se numara ca si like

| RAY a răspuns:

In lipsa de creativitate copieaza si ei ce pot, acele emoti sunt copiate de pe messenger de la yahoo, like e like ce importanta are sa pui un like cu un zambet? inimioara? personal cred ca e pierdere de timp Facebook,mai bine era inainte comunicam real,in ziua de azi numai comunicam deloc,pai asta e evolutie sa uitam sa vorbim? lipsa comunicari duce la depresie,izolare sociala,antisocializare, obsezitate, bolii, moarte intr-un final, cei 10% care conduc lumea sunt fericiti ca restul de sclavi le imbogatesc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tot ca inainte era mai bine. Nu prea le vad rostul big grin

| Fatamuntilor a răspuns:

Ar mai merge cateva.

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cum ar fi sa ma gandesc sa-i spun?

| R0R0 a răspuns:

Drăguțe

| Idkidk a răspuns:

E super, nu am Facebook, dar le-am vazut.

| Aberdeen a răspuns:

Îmi plăcea mai mult versiunea veche, nu-mi place această actualizare.

| Iunix a răspuns:

Trebuiau să facă un buton de Dislike și un buton de report adevărat. Ce e prostia aia, vezi o postare idioată cu blesteme, înjurături etc. vrei să-l raportezi, dar când apeși pe butonul de report îți dă doar niște opțiuni inutile ca, ascunde această postare, nu-l mai urmării pe respectivu, sau te pune să îi trimiți un mesaj în care îl rogi să șteargă acea postare. Degeaba îi trimiți mesaju ăla pentru că dacă postează așa ceva pe facebook e clar că e un retardat și nu ai cum să te înțelegi cu el civilizat, așa că ar trebui un buton de report care să raporteze problema celor de la facebook iar ei să i-a măsuri. Asta ar fi prima problemă, problema 2 : Ar trebuii să bage un buton de Dislike, ca să fie Like și Dislike. Sunt tot felul de cerșetori pe facebook care postează diverse poze cu mesaje ca : Like dacă respiri, Like dacă te-ai născut, Like și comm sau moare mă-ta, etc. la ăștia le-aș da numai dislike și report.

| σκμ a răspuns:

Nu mă interesează.

| Адина a răspuns:

Era fain dacă băga şi de dislike straight face sad

| NimeniSiAtat a răspuns:

E mai bine cu ele pentru ca putem exprima mai multe stari.

| raresu12 a răspuns:

E bine sa ai mai multe optiuni, nu numai,, like"

| mariamarialove13 a răspuns:

E super tare pentru ca acum ne putem exprima mai detaliat starile si sentimentele

| n1234 a răspuns:

Sunt desult de ok.

| Pufulet22 a răspuns:

Este super!