| Robin258 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia 5530? Argumentati raspunsul. Vreau sa-mi iau unul si nu stiu la ce sa ma astept. FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| cKle1n a răspuns:

Pai... Il iei SH sau NEW? Daca il iei NEW merita. Am avut si eu unul dar SH si se misca penal straight face. Si unul nou am vazut la un prieten si merge super. Aplicatiile sunt super. Daca iti bagi si net esti smugwinking. Sunt multe comenzi din butoane. Adica vreau sa zic ca daca tii apasat butonul pentru meniu iti vor aparea toate aplicatiile pornite... Nu ii incarca prea mult memoria. Nici cea din card. Succes happy

1 răspuns:
| Kmnths a răspuns:

Eu am avut si arata bine, dar mie in cateva luni mi s-a stricat de vreo doua ori si nu l-am scapat sau ceva de genu, dar se inchidea si nu se mai deschidea...In schimb Nokia 5528 are un amic, de 2 ani, si nu a avut niciodata probleme cu el...,