| gtx6500 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul UTOK 500q?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Modelul ăsta nu-l știu. Eu am luat un 400D soției și sunt f. mulțumit. La recomandarea mea, o colegă tocmai și-a luat un alt model (nu știu care, dar ecranul era mai mare decât 4"). Poate luni apuc să mă „joc" puțin și pe ăla. Dacă e 500, revin cu detalii.

| gtx6500 explică (pentru mihai69):

M-ar interesa sa aflu daca merita banii (1000lei) tinand cont ca telefoane asemanatoare ca performanta de la Samsung, Sony, LG, etc sunt in jur de 1400 lei. Display-ul sa mearga bine si daca e rezistent la cazaturi (il scap de la 20 cm si sare display-ul laughing ).