| AlexiaTudoracheSecan2002 a întrebat:

Ce placa video mi.as putea lua la 1000-1200 de lei?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cea mai buna alegere in bugetul acela este gtx 960, dar desigur nu iti cumperi placa video de 1000 lei daca ai un procesor slabut, samd.

| bonico a răspuns:

Buna Alexia,
Sa inteleg ca ti-ai cumparat componente pentru un desktop, mai putin placa video?
Ai un link cu ce placi ai putea achizitiona aici >>> http://www.pcgarage.ro/placi-video/filtre/pret-1000-pana-la-2900
Mai pot sa faci un filtru la producator chipset - treci pe nVidia (pentru procesor Intel). Bafta