| Maruneac_Nadia_1976 a întrebat:

Ce problema imi are contul meu de yahoo messenger?
Cand sa intru pe el imi zice ca am contul blocat pentru 12 ore, dar asa imi scrie de o saptamana. Si cand dau parola pierduta imi apare tot asta cu 12 ore de 3-4 zile. Si nu am mai incercat sa intru pe cont in intervalul de 12 ore.

Uitati link cu ce imi scrie : http://tinypic.com/r/2r2us0m/6

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Problema este una destul de raspandita de cand niste algerieni au spart pagina yahoo Romania, solutia pentru deblocare este ori sa-ti amintesti adresa alternativa pe care ai introdus-o (daca ai introdus-o) cand ti-ai facut contul si pe adresa aceea alternativa sa primesti datele de recuperare a contului, fie sa-ti amintesti raspunsul la intrebarile acelea 2 de verificare (pe care de asemenea le-ai completat cand ti-ai creat contul). Daca nu poti sa aplici nici una dintre metodele astea atunci sper ca ai contul salvat pe un dispozitiv mobil, acolo te poti inca loga linistita si poti eventual sa-ti copiezi contactele.

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Cineva incearca sa intre in contul tau