| Myfriend a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe Yahoo Messenger imi zice ca nu e buna parola si sa fac alt cont si mai scrie acolo ceva... laughing Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MasterBoY1234 a răspuns:

O fi expirat contul sau incearca sa reinstalezi yahooul ori iti faci alt cont...

3 răspunsuri:
| Adry123456789 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta! Eu nu am avut ce face! Nu ai decat sa iti faci alt cont! tongue

| baero a răspuns:

A expirat contul.Fa-ti altul!

| Andrei4TPU a răspuns:

Faci alt cont cu nume si parola total diferite dar usor de tinut minte, la parola ar fi bine sa folosesti parole simple gen 123456789. Si daca folosesti litere mai bine scrii fara majuscule. ID-ul din nou sa fie unul usor de tinut minte... de exemplu TPU123@yahoo.ro sau alt ID usor de stiut pentru tine. Daca nu merge sa te loghezi atunci dai sa-ti memoreze numele si parola si sa te loghezi automat... daca nu vrei asa cum zice altcineva aici incearca sa reinstalezi yahoo-ul big grin.