| bistrita1984 a întrebat:

Ce se dezinstaleaza pentru prima data; placa de sunet din bios s-au driverul din windows?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aaaaaa?

| bistrita1984 explică (pentru K0sti):

Nu stii nici tu!

| K0sti a răspuns (pentru bistrita1984):

Mai ombre, vorbeste si tu in limba romana! Cum sa dezinstalezi placa de sunet din BIOS? Unde ai vazut tu ca se "dezinstaleaza" ceva din BIOS? Asta un aspect! Al doilea aspect, spune ce vrei sa faci, ca sigur faci o prostie, dupa intrebarea pe care ai pus-o!

| bistrita1984 explică (pentru K0sti):

Da placa de sunet onbord se poate dezinstala din bios, cel putin la mine merge
ma refer la placa de sunet onbord

| K0sti a răspuns (pentru bistrita1984):

A dezactiva nu este tot una cu a dezinstala! Mama ei de limba romana! In BIOS dezactivezi, nu dezinstalezi! Si ce motiv ai sa o dezinstalezi?

| bistrita1984 explică (pentru K0sti):

Am pus una 5.1 externa

| K0sti a răspuns (pentru bistrita1984):

Si era greu sa spui de la inceput! Uite nene ce problema am, vreau sa fac aia, aia si aia! Nu conteaza ordinea, poti sa dezactivezi si dupa sa dezinstalezi driverele, sau invers, desi ar fi bine intai sa dezinstalezi driverele!