| Mario_5062 a întrebat:

Ce se intampla cu calculatorul meu? Cand vreau sa descarc ceva de exemplu un film sau un joc mai maricel se blocheaza si dupa 2 minute imi apare un ecran albastru si imi spune ceva de memorie dar nu apuc sa citesc pentru ca dupa isi da restart
Ce are?

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul ai o problema cu svchost si bufferu de memorie... asta e singura solutie. sau daca te descurci ia advanced process manager si vezi ce proces sau parte a unui proces iti da crash. sau bluescreen. atentie cand it apare poti apasa pause de pe tastatura sa blochezi imaginea inainte de a da restart si enter sa o deblochezi. sau daca ai teamviewer trimite-mi un mesaj sa vad cum te pot ajuta de aici

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te cum stai cu spatiul liber din partitia pe care descarci, s-ar putea ca aceasta sa fie cauza. Succes si numai bine!

| WalterWhite a răspuns:

Probabil nu ai memorie, dar nu e normal sa se reseteze,