| userul7200 a întrebat:

Ce se intampla daca pui benzina inghetata intr-un cuptor cu microunde?

Răspuns Câştigător
| Tinu3 a răspuns:

Incearca. iese o prajitura

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu uita sa tragi frana de mana la cuptor. Sa nu plece.

| Adrian926a a răspuns:

Nu stim nu am incercat pana acu. de ce nu pui tu si apoi sa ne spui cum a fost.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna, nu ti-as sugera sa incerci, benzina e imflamabila

| AsaMaCheama a răspuns:

Trezeste ficatul in tine, si al tau dar si al familiei daca e in casa cand incerci.

| Gabi2345 a răspuns:

Se va dezgheta, dupa care mai mult ca probabil va mirosi prin incapere oribil, iar in cel mai rau caz se va intampla ceva neplacut, cum ar fi izbucnirea cuptorului sau a lua foc. Nu stiu sigur, dar se poate inTampla orice. Nu incerca.

| Slack2k16 a răspuns:

O sa zbori la ceruri