| InesIlinca90 a întrebat:

Ce tablete imi recomandati la un pret intre 100-800 Ron? Vreau sa fie destul de bune.Nu ma prea pricep, dar stiu ca imi trebuie un procesor Dual Core sau Cortex + Wi-Fi +Android..etc

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Intre 100 si 800 de lei gasesti multe tablete, dar o tableta mai ieftina nu iti ofera prea multe avantaje! Daca nu ai neaparata nevoie de ea nu cred ca ar trebui sa investesti in asa ceva. Alegerea e a ta! Succes!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cred ca visezi dualcore la banii asta-i. Cea mai ieftina tableta dual e in jur de 1400 lei. Eu recomand asa: alldro speed 2. vine cu andoid 4. 0(2. 3 presinstalat, si update al 4. 0), procesor single de 1. 2 ghz, 1 gb ram, wifi, procsor grafic puternic, mali 400, ca si pe galaxy s2.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Mpman mp720 o am merge destul de bine

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Apropo este in ur de 600 lei

| Vali96 a răspuns:

Recomand Asus Memo 370t cea mai buna tableta de pe piata. Face cam 800 lei depinde de unde o iei. Funda! big grin

| 18cm a răspuns:

Dual core nuprea ai sanse tongue
Si nu inteleg la ce iti trebuie tableta happy
Eu unu as baga mai multi bani intr un telefon decat intr o tableta pe care nu o poti purta cu tine fara o geanta laughing
Sfatul meu este sa mai strangi putini bani si sa astepti 4-5 luniwinking si o sa poti sa iti cumperi un s2happy

Sau poti sa iti cumperi acum un pisat de tableta cu 800 mb pe procesor... 512 pe ram si pori sa joci mario.

Baftawinking

| InesIlinca90 explică (pentru 18cm):

Mi-a placut partea cu mario laughing In telefon nu prea investesc...ca eu ma bazez fix pe convorbiri. tableta e mult mai comoda, zic eu. dar merci de sfat :* o sa tin cont.