| unavaible a întrebat:

Ce telefon cu touch mi-ati recomanda? ( in afara de IPhone)

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Si eu am un Samsung mini. Daca vrei sa ai un telefon "tare" iti recomand Samsung Galaxy S I9000 Sau Samsung Galaxy S I9001 Plus. I9000 il gasesti la Vodafone cu aprox. 1300 lei. Sau daca ai bani si vrei sa ai printre cele mai bune telefoane Iati Samsung Galaxy S2 I9100. (2000 si ceva de lei)

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cati bani ai?

| juleees a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy mini.e super bun.are si androidwinking
poti sa iti pui jocuri din market.si multe alte chestii eu il am de 3 luni si sunt super multumita de el e in jur de 49 de euro