| byacool a întrebat:

Ce telefon sa cumpar? LG Optimus One, Samsung Galaxy Gio sau Vodafone Smart. Va rog ajutati-ma dau fundakiss

Răspuns Câştigător
| flor1ana a răspuns:

De acord, Samsung Galaxy! desi e cam scump dar e genial! happy

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Optimus one deoarece are gpu si te poti juca abbsolut orice joc 3d.

| djdani1 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio!

| adelina2011 a răspuns:

Recomand LG OPTIMUS ONE. uite aici review complet in limba romana despre telefon : http://www.vide.ro/videos/1880/lg-optimus-one-p500%28-in-romana-%29

| SMTHING a răspuns:

Si eu sunt nehotarata... vreau si eu un tel da nu din cele scrise de tine laughing
Cred ca as lege LG Optimus One
Baftawinking

| ChibiXD a răspuns:

LG Optimus One e cel mai bun