| levelup a întrebat:

Ce ziceti merita sa cumpar acest site? http://zoompro.weebly.com/index.html
cere 300 Euro cand e gata plus 1/2 din incasarile google

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

In nici un caz.este EXAGERAT de mult! Acel site are Page Rank de 0
trafic putin si nici nu ajunge la 10 linkuri ce se indreapta catre el.
Pe flippa.com gasesti la pretul asta un site cu PR de 2 sau 3 si nu un blog un domeniu(diferenta mare)

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

1 weebly e domeniu gratuit
2. site-ul ti-l fac eu pe domeniu gratuit cu tot cu baza de date in max 100 euro asta insemnand magazin virtual cu legaturi catre mail. pentru 300 de euro vine site in flash full cu design facut in colaborare cu clientul cu tot cu baza de date dinamica. e drept mai vin 10 euro pentru mentenata lunara si acutualizari. pentru google ads se pot face parteneriate sponsorizare pentru google si linkurile si bannerele lor pe aparitie in categoriile de cautare.
deci pentru un html simplu 300 de euro e exagerat. plus ce faci cand trebuie sa adaugi produse noi?

| moddie a răspuns:

Cu siguranta NU.

e subdomeniu si hosting la weebly (e un serviciu gratuit)

nu vad nimic nimic bun la siteu' asta happy

| Ang3l_2482 a răspuns:

Nu stiu

| levelup explică:

Eu cumpar siteul nu hostul de ce le tot incurcati?
pot oricand sa cumpar domeniul meu si sa-l pun acolo.
ma intereseaza daca va palace sau nu ca site si daca nu de ce?