| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce ziceti despre acest site http://www.thepiratetrader.ro/optionrobot/index.html... am vorbit cu omul acesta pe skype si spune ca totu este 100% real si legal, eu sunt putin nedumerit, cum poti face bani asa multi intru-un timp asa scurt. Voi ce parere aveti? Merita sa bagi 250 euro pentru deposit, numa asa poti activa contul.

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

100 % teapa!

6 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Nu merita. Este o teapa jenanta

| Mejdej a răspuns (pentru WxRo):

Zici? are un video pe Youtube unde multa lume a incercat si e multumita...

| WxRo a răspuns (pentru Mejdej):

Orice poate sa faca un clip pe Youtube si sa puna 100 de comentarii false

| Mejdej a răspuns (pentru WxRo):

Deci parerea ta ca e teapa? pe mine ma batea gandu sa fac treaba asta...

| Mejdej a răspuns (pentru WxRo):

Mersi fain

| WxRo a răspuns (pentru Mejdej):

Cu placere

| WxRo a răspuns (pentru Mejdej):

100 % teapa!