| blaksoul12 a întrebat:

Cei care se pricep la calculatoare.Am o intrebare. Dintr-o data placa video nu imi mai merg jocurile. Mi se innegreste ecranul si se restarteaza. Din ce am mai vazut pe alte forumuri nu-mi sunt compatibile cu placa video. Daca da, de ce dintr-o data? Dau "cravata"rolling on the floor.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alex_7264 a răspuns:

Fa un update la placa video cu ultimele drivere *de pe siteu oficial al placii video* daca nu merge rr windowsol daca nu merge nici atunci e o problema cu palca video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa este, unele jocuri nu sunt suportate de placa. Dar, mai poti avea un necaz. Pune pe cineva sa-ti verifice sursa de alimentare, s-ar putea sa fie dusa una dintre iesiri.