| mateielisey a întrebat:

Cine a avut si Windows 7 piratat si original? Se simte vreo diferenta? cum ar fi...

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

In functie de cine la piratat, diferentele pot fi si zero. Dar o sa dormi mai linistit si o sa fii bucuros ca esti un exemplu de corectitudine si moralitate!

| eugenl a răspuns:

Iti cere activarea lui cand ti-l dibuieste cei de la Microsoft, dar cu un remove WAT (Windows Activations Tehnology) se rezolva si asta

| laurentiu80 a răspuns:

Diferente de viteza nu sunt. Eu il am original, si cel putin mi-am luat de-o grija cu windows genuine. Ma simt in siguranta, deoarece se actualizeaza periodic, fara sa ma stresez ca ar putea sa descarce un update care vede sistemele de op piratate, si sa ma oblige sa-l activez.

| xenocid a răspuns:

Da, se simte doar în buzunar.