| JstGeorge a întrebat:

Cine are cont youtube ca al meu la sters cineva si nu mai imi pot face. [scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
| NewDoctor a răspuns:

Fa-ti cont pe google.Ei sunt proprietarii YouTube.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Da stiu problema, "cineva" este de fapt mai multa lume, si mai exact, cei de pe youtube, din diverse motive, pentru ca esti acuzat de copiryght de ex, pentru asta ti se sterge contul.
Si normal, nu iti mai poti face cont pe youtube cu aceiasi adresa de e-mail, mai precis cu acelasi id, trebuie sa ai o adresa de mail diferita.
Si inainte sa intrii pe youtube, si mai ales, inainte sa postezi ceva, citeste termenii si conditiile, si daca nu stii engleza, sau alta limba straina, roaga pe cineva care stie engleza sa-ti traduca, si sa stii regululile ca sa nu iti mai fie sters contul.
Ai grija, ca mesajele de confirmare pe telefon care iti sunt trimise pentru a confirma contul de pe youtube sunt limitate, asa ca ai grija cum faci cu regulile aleawinking

| andreeamitoi a răspuns:

Contul tau a fost sters datorita incalcarii regulamentului. Data viitoare fii mai atent. Este foarte adevarat ce a zis MeninShadow, deci, ai grija. Papa!

| JstGeorge explică (pentru andreeamitoi):

Dar nu mai ascultam muzica. atata facem si a doua zi mi-a aparut contul dumneavoastra a vost sters. si mai scria ca nu mai imi pot face cont ca cineva mi-a blocat acolo unde se face contul sau ceva de genu

| akka4 a răspuns:

Bun si daca avem cont youtube, care este propunerea? ce vrei de fapt sa faci? sa iti faci altul?

| MenInShadow a răspuns (pentru akka4):

Baiatul vroia sa spuna de fapt "cine are cont pe youtube si i s-a mai intamplat ceva de genu:..." doar ca nu s-a exprimat bine...
Ce sa-i faci, e grea limba romana...