| Mattia_Mantovani_1991 a întrebat:

Cine are minecraft cont premium sa pot cumpara prin sms?

7 răspunsuri:
| AndreiFTW1 a răspuns:

Eu am ont premium, dar nu il vand+ poti sa intrii pe minecraft.net sa il cumperi de acolo. Daca nu ai card, sau nu te lasa parintii sa iti cumperi cu cardul iti poti cumpara prin paysafecard, este foarte simplu.De duci la supermarketuri, sau Posta Romana (sau cam orice loc care are Paypoint sau ceva de genul, poti sa cauti si pe site-ul official al paysafecard-ului), ceri un paysafecard (exista de 25, 50, 100, 200, 300 de lei) dai banii si iti da unul de una dintre sumele care le-am scris mai sus, te duci pe site-ul minecraft.net si iti cumperi cont premium laughing

| Mattia_Mantovani_1991 explică:

Da mai asta e si faza nu ma lasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mattia_Mantovani_1991):

Iti pot vinde eu un cont de minecraft daca nu te lasa parinti.

| Mattia_Mantovani_1991 explică (pentru anonim_4396):

Mane eu acum am rugat pe parintii mei ca sa iau cu paysafecard

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mattia_Mantovani_1991):

K mane.

| Ionelå_Åndreeå_2000_uWzD a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc

| sN0wwy a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc