| aaaaa_8179 a întrebat:

Cine are windoes 8, ce parere aveti de el? credeti ca as putea sa-l instalez si eu de pe siteul lor :

http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/download-shop

am windows 7 ultimate, daca il descarc se instaleaza direct? nu trebuie sa-l pun pe un dvd? Cum pot sa il instalez fara sa il pun pe dvd?
Funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie neaparat pus pe dvd altfel nu se va face o instalare buna!
De pe site-ul lor il poti descarca dar nu iti vor da licenta, cu alte cuvinte il vei putea folosi maxim 30 de zile!
Si da, windows-ul 8 e destul de bun si interesant!
Fa-ti cont pe un tracker si-l vei putea descarca de acolo cu activator cu tot... Bafta!

| aaaaa_8179 explică (pentru lpavel):

Mersi pentru sfat!