| winer98 a întrebat:

Cine doreste sa ma ajute sa creez o pagina de facebook pagina este deja creata dar sa nu este populara am stiri despre fifa scheme la fifa cine este interesat poate contribui eu o fac de dragul jocului fifa.Pagina este: https://www.facebook.com/pages/Fans-of-Ea-Sports-Fifa/48 3112628394954

3 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1. Cum adica vrei sa creezi, dar este deja creata?
2. Nu prea e logica dar am prins ideea
3. De ce nu iti faci un blog?
4. Am site / host ce nu am timp sa il administrez daca doresti sa il folosesti esti bine venit. Te ajut la populare

Detalii la zendyteam
Stima Zendy.

| winer98 explică (pentru ZendyTeam):

Da lass putea folosi dar cun se numeste

| MarianTheBeST a răspuns:

Te ajut eu