| Tekato a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot scoate parola de la un fisier.rar?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| meduzza a răspuns:

Asta chiar nu stiu straight face. dar de ce ai vrea sa o scoti cand oricum poti sa faci ce vrei cu continutul?

| RunnerX a răspuns:

Exista programe este ajuns sa dai un search pe google dar toate folosesc 2 metode bruteforce si inca una nu imi aduc aminte dar trebuie sa ai un PC puternic si rabdare multa foarte multa dupa mine nu merita mai ales ca rupi procesorul in doua adica il muncesti calumea big grin dar daca este ceva important atunci...