| PetrisorEfrem a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o licenta gratis de windows 8? mentionez ca am deja windowsul activat dar imi zice ca a expirat licenta.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca e activat nu are cum sa iti expire licenta. fa o instalare noua, curata si nu pune nimic, ma refer la key. apoi il activezi. trebuie sa ramana activat, nu sa-ti expire.

| CoL00SaL a răspuns:

Exista un program RemoveWat...trebuie sa-l downloadezi si atat dai pe el si ai un windows curat>>>