| Iustangi a întrebat:

Am o problema cat de cat grava...
Am avut un windows pe 30 zile si mi-a expirat... asa ca am cautat un tutorial pe net cum sa-l activez iarasi fara reinstalare windows sau alte chestii. Eu am urmat pasii astia sa-mi reactivez windowsul : http://all-for-one.mo-rpg.com/t148-activare-windows-xp
Doar ca dupa ce am facut tot ce zice acolo, am dat rr la pc si mi-a aparut chestia aia de la windows si zice asa "Windows is already activated.Click OK to exit." am apasat ok si dupa m-a intort sa-mi aleg administratorul cu care sa intru pe desktop. si cand am dat pe el imi zice "windowsul nu este activat. daca vrei sa-l activezi apasa DA si daca nu apasa NU" ceva de genul infine... Eu nu stiu de ce imi apare chestia aia odata ce imi spune ca windowsul e activat.
PS: vreau sa va zic ca am mai facut odata chestia asta, sa-mi reactivez windowsul inapoi pe 30zile fara sa reinstalez windows din nou...
PS2: Raspunsul care ma va ajuta si voi rezolva problema va primi funda!
Va rog ajutati-ma. :(
Multumesc!

2 răspunsuri:
| n11cu a răspuns:

Salut, ti-am trimis eu mesaj.

| Iustangi explică:

Chiar nu stie nimeni?