| Sebastian222 a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legatura cu o problema despre facebook? https://www.facebook.com/adryan.hendre Si vorbim mai multe detalii acolo

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Probabil nu te va ajuta nimeni daca nu iti vei expune problema aici.Eu de exemplu nu am cont de facebook.

| Sebastian222 explică (pentru MskDesign):

Este vorba despre un print screen care l-am facut in legatura cu eroare si din pacate nu pot ca sa il uploadez aici pe TPU si de aceea am cerut ca sa vorbim mai multe pe facebook