| plz1need1help a întrebat:

Cine raspunde cel mai bine primeste funda: Salut TPU vreau sa imi iau casti beats studio2.0 eu zic ca sunt bune pt pretul lor chiar daca alti ma contrazic...voi ce parere aveti? Daca credeti ca sunt rele zicetimi ceva mai bun! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Asta cu "sa arate bine" mi se pare o prostie. Produsul trebuie sa-si faca treaba in domeniul pentru care e conceput, in cazul asta castile - sa reproduca bine sunetul. In fine, daca vrei casti doar ca sa arate bine, ia-ti beats. Specifica la ce le folosesti? Daca vrei sa fie portabile sau nu?

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Eu pot sa te contrazic. Mai intai spune-mi de ce crezi tu ca sunt bune pentru pretul lor si eventual de ce buget dispui.

| plz1need1help explică:

NU CONTEAZA bugetul sunt bune pentru ca sa aude muzica tare blocheaza sunetele din jur+arata binelaughing))

| Utilizator1234 a răspuns (pentru plz1need1help):

Credeam ca scopul castilor e sa reproduca bine sunetul. Lucru la care Beats stau foarte prost. Se aud la fel de tare ca majoritatea castilor pe 16/32 ohmi si depinde mai mult de sursa si calitatea inregistrarii. Daca nu conteaza bugetul recomand Audeze LCD 3. Concluzia, Beats sunt niste porcarii pentru cei care n-au experienta cu domeniul audio dar vor ceva la moda. Se aud foarte fals iar in zona aia de buget sunt variante mult mai bune.

| plz1need1help explică:

Bine....nu credeam ca exista casti care sa coste atat happy pana in 1400 lei? Dar sa si arate binewinking. Te rog

| Utilizator1234 a răspuns (pentru plz1need1help):

Asta cu "sa arate bine" mi se pare o prostie. Produsul trebuie sa-si faca treaba in domeniul pentru care e conceput, in cazul asta castile - sa reproduca bine sunetul. In fine, daca vrei casti doar ca sa arate bine, ia-ti beats. Specifica la ce le folosesti? Daca vrei sa fie portabile sau nu?