Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2917108intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Mai
SATI 243.358AFISARI
125.898VIZITE
113.936V. UNICI

Cine stie cum pot afla parola la facebook? ca am uitat-o si nu mai merge sa ma loghez broken heart plzz ce ar trebui sa fac?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Te intreaba aia care au facut site facebook "Ti-ai uitat parola?"tu dai un click iar tu bagi adresa de email si o primesti la email`uri.

a răspuns (pentru RObeRT_8698):

De ce trebuie sa astept de 3 ore pentru a recupera o parola? pe faceboouk?

- Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 22 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Clic pe Ţi-ai uitat parola?
  • explică:
    Va multumesc tuturor pentru raspunsuri, dar habar nu am cum a ajuns aceasta intrebare, culmea la mine la intrebari nu apare.e ceva suspect.
    Va multumesc pentru promtitudine!
  • a răspuns:
    Sa dai la "parola uitata"
  • a răspuns:
    Incearca sa o bagi ceva in locul parolei si o se poate sa ti se trimit a un mail cu un cod pe mail si asa poti sa iti bagi o noua parola.
    a răspuns (pentru Optimus7):
    Ms mult!
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • a răspuns:
    Forgot Password trebuie sa scrie pe acolo apoi pui emailu si iti trimite parola sau sa o schimbi ceva de genu
  • a răspuns:
    Da click aici:
    https://www.facebook.com/recover.php
  • a răspuns:
    Sincer nici eu nu stiu ca si eu am 18 conturi si mi le-a blocat un obsedat dupa mine .....deci daca iti rasp cineva tie sa imi sp si mie ca am nevoie!big grin
  • a răspuns:
  • a răspuns:
    Si eu mi-am uitat parola la fb si nici pe ceea de la mess nu o mai stiu ca nu foloseam messengerul si acuma nu stiu ce sa fac
  • a răspuns:
    As vrea sa te ajut dar nu stiu! imi pare rau!sad
  • a răspuns:
    Cum pot recupera parola de la facebok, caci am uitat-o?
  • a răspuns:
    Da trebuie sa suni la 0725467823 si le spui problema ta incearcaai sa vezi ca iti vei afla parola de la facebook.
  • a răspuns:
    Daca mi-am uitat si id cum recuperez facebook? sau cum recuperez parola de la id sa intru pe email sami tr codul ala?
  • a răspuns:
    Am uitat parola la fb ce trebui sa fac
  • Care este parola mea de facebook am uitat-o
  • a răspuns:
    Nu stiu.rolling on the floor))))))))))
  • a răspuns:
    Habar nu am
  • a răspuns:
    Am itato si mo mai stiu parola alexdraghici68@yahoo.com dar vreau sa imi oscoateti voi va rog
  • a răspuns:
    E o nebuloasa aici, dar zici ca nu ai postat tu intrebarea.Atunci la ce-ti mai trebuie raspuns?
  • a răspuns:
    Ma ayutati si p mine cu parola mea de facebook