| Junior1234 a întrebat:

Cine stie cumsa rezolv problema asta? Imi ramane asa cand vreau sa instalez windosw. file:///C:/Users/Ionut/Desktop/IMG_20130302_090016.jpg.D au funda cine ma ajuta sa rezolv problema am o placa de baza Biostar MCP6PB M2+ Ver. 6.0.

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Fail! adica Esec! Ai dat un link de le tine din calculator. Nu putem sa-l vedem. Incarca imaginea pe imageshack sau un alt site, si prezinta-ne din nou o intrebare dar cu link-ul pe care ti-l ofera site-ul acela. Bafta.

| M3taX a răspuns:

Faaaaail

| Junior1234 explică (pentru M3taX):

ADica Faaaaail?

| M3taX a răspuns (pentru Junior1234):

Incearca sa astepti O_o