| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie de ce nu mai apare pe facebook numele telefonului sau OS cand postezi o fotografie?

4 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Te rfr la faza aia cand postezi o fotografie sa scrie sus "via IOS"?

| teo1973 a răspuns (pentru anonim66231):

Da, exact

| anonim66231 a răspuns (pentru teo1973):

De cee te-ar interesa asta? Of...doamne ce am ajuns sa fim disperați la orice ca sa vadă lumea ca avem iPhone, infine. lăsând asta la o parte, daca vrei sa-ti apara tag-ul ala cu "via IOS" intrii la galerie si selectezi poza, dupa dai la Partajare /share (depinde cum ai tu) si dai Facebook, dupa cand o sa intrii pe fb o sa vezi "via IOS", chestia asta cu "via ios" este doar o semnătura a soft-ului. prostia întrece tot ...si hai sa fim serioși, nu-i asa ca te intrebi de chestia asta doar ca sa vadă lumea ca ai postat de pe un iPhone? Normal ca da. Penibilitatea cu prostia sunt pe primul loc cand este vorba de asta.

| teo1973 a răspuns:

Era doar o curiozitate, penibil esti tu ca te agiti fara motiv!
PS, am o vechitura de Nokia pe care nu am net!