| CryssCS16 a întrebat:

Cine stie un program de schimbat ip? Sa mearga si sa fie bun,adica sa il schimb cand vreau eu si daca inchi programul, ip pe care l-am ales; tot el sa meraga.Sau un site unde il pot schimba cand vreau u, dar sa nu fie dinamic.

6 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi ip-ul el fiind dat de serverul de internet de la care ai tu internetul oricum, fi el wireless, prin cablu, etc.
Un astfel de program nu exista si totusi exista, pentru ca exista orice, dar este ilegal, dar fi sigur ca nu-l vei gasi.
Ip-ul unui devices este unic pe planeta.

Răspuns utilizator avertizat
| stef07 a răspuns:

Salut! nu cred ca o sa mearga! daca ai net prin modem da! pentru ca dupa resetarea modemului ti se schimba ip-ul

| CryssCS16 explică:

Am modem.dar cum restartez modemul?

| CryssCS16 explică:

Daca stiti vreun program asemanator cu Hideman, dati-mi un link, sau coupon license

| Pant3 a răspuns:

Te ajut eu add la: andreipantelimon55@yahoo.com