| ToOmYOfficial96 a întrebat:

Cine stie un program sa refac memoria initiala la un usb(Stick) din greseala l-am redus la 4 MB!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cut de pe stick si paste in calculator.La fisiere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi stick-ul de memorie in usb, mergi in computer, click dreapta pe stick si apoi format. Alegi formatul FAT32. si apoi start.Iti va aparea un mesaj care te anunta ca prin formatare ti se va sterge tot din stick.Dai ok si astepti sa formateze.In caz ca ai ceva pe stick la care tii mult, il copii in pc.

| angemon500 a răspuns:

Dai cut de pe stick si le bagi unde vrei tu in calculator

| ToOmYOfficial96 explică (pentru angemon500):

Nu merge cu format am incercat! stickul la inceput avea un program in el care ii setai memoria! Nu stiti cum se numea programul ca l-am sters din greseala