| L3G3nDaR a întrebat:

Conexiunea a fost întreruptă
Conexiunea la start.mozilla.org fost întreruptă în timp ce pagina a fost de încărcare
Site-ul ar putea fi temporar indisponibilă sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.
Dacă sunteți în imposibilitatea de a încărca orice pagini, verificați rețeaua computerului
conexiune.
În cazul în care computerul sau rețeaua este protejat de un firewall sau proxy, asigurați-vă că
că Firefox este permis pentru a accesa web.

Ce ar trebui sa fac aici ca sa pot intra pe site sa downloadez jocu online...
Dau fundita si laude.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sa pui mana sa citesti si sa lasi jocurile!
"sa downloadez jocu online"...care joc, sau trebuie sa ghicim?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ora,data corecte, sa nu ai ip banat