| Clau16 a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez pe facebook? scriu si parola si email'ul si imi zice ca : Conexiunea a fost resetata.
Dacă sunteţi în imposibilitatea de a încărca nicio pagină, verificaţi conexiunea la reţea al computerului.
în cazul în care computerul sau reţeaua este protejat de un firewall sau proxy, asiguraţi-vă că Firefox este permis pentru a accesa Web-ul.

Problema este ca nici pe Internet Explorer nu merge:-

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Uita-te la anitvirus, la firewall din antivirus sa nu cumva situl facebook sa fie blocat din greseala de firewall

| FursecCuCiocolata a răspuns:

K la si problema mea este la felhappy
verifica daca data si ora sunt bine setatehappy. daca nu seteaza`le. k asta a fost problema la mine.happy
daca nup ar trebui sa chemi un mecanic.straight face
sau sa reinstalezi windows`ul.
sper ca te-am ajutat. fundita?big grin

| Clau16 explică:

Este totul in regula si la antivirusstraight face...nu pot sa-mi dau seama de ce nu merge.trebuie reinstalat windows'u?