| ALSI a întrebat:

Contul yahoo poate fi sters?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Se poate si este chiar foarte simplu. Trebuie doar sa intri pe https://edit.yahoo.com/config/delete_user
Te loghezi la contul respectiv, introduci codul de securitate, si apesi Terminate this account. Din momentul in care ai dat click pe Yes, nu o sa te mai poti loga pe acel cont, iar stergerea propriu zisa va avea loc in aproximativ 3 luni.

Funda!

3 răspunsuri:
| IubescPerusi a răspuns:

Nu poate fi sters

| strengaritzza a răspuns (pentru IubescPerusi):

Aia numai tu spui, Simerian. La tine nu se poate, dar la alti da. Vechea problema, vorbim fara sa stim.

| andreeakitty a răspuns:

Pai nu stiu daca poate fi sters dar nu mai intra pe el happy Acum depinde de ce vrei tu :*